O Nas

Agencja opiekunek dla osób starszych Eopiekunka.pl

Jesteśmy firmą, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tworzeniu luksusowych domów seniora w Polsce, między innymi w Ustroniu Morskim. Wiemy czego oczekują nasi klienci, którymi zwykle są rodziny osób starszych z Niemiec. To właśnie dla nich powstała nasza firma, która świadczy usługi związane z połączeniem seniorów w Niemczech z polskimi opiekunkami.

Jako agencja pracy dla opiekunek wiemy jak ważna jest miła atmosfera w pracy i przejrzyste warunki. Właśnie dlatego codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby pracowników delegowanych do pracy na terenie Niemiec.

Szukasz ofert związanych z praca opieka Niemcy? Skorzystaj z naszej szerokiej oferty i zacznij zarabiać godziwe pieniądze!

Korzyści oferty Eopiekunki.pl

Oferujemy o wiele korzystniejsze wynagrodzenie niż konkurencyjne agencje opiekunek osób starszych. Należycie doceniamy włożoną pracę i związany z nią trud. Uwzględniamy różnice walutowe, dbając o to, by pensja była nie tylko wystarczająca do przeżycia, ale ogólnie satysfakcjonująca. Przewidujemy także korzystne premie.

Legalna praca w Niemczech

Z pomocą naszej agencji wyjedziesz do legalnej pracy w Niemczech. Zapewniamy bezpieczny transport i sprawdzone oferty pracy.

Stały kontakt z Agencją

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wygląda opieka nad seniorem. Oferujemy stały kontakt oraz wsparcie naszych koordynatorów w każdej sytuacji.

Pewne zarobki

Opiekunka seniora w Niemczech może liczyć na znacznie lepsze zarobki niż w Polsce. Ponadto przewidujemy premie uznaniowe.

24 godzinna pomoc

W nagłych wypadkach jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Godziny pracy

Nasza agencja dba o wygodę i jesteśmy dla Ciebie dostępni w następujących godzinach!

Poniedziałek-Piątek: 09:30-17:30

Dlaczego
My?

Interesują nas nie tylko osoby z imponującym CV – spróbujemy dobrać ogłoszenia dla każdego, nawet spełniającego jedynie podstawowe wymagana. Wspieramy również w nauce języka, pomagając szybko przyswoić najpotrzebniejsze zwroty i słowa.

minimum formalności

Minimum formalności

Zaufani odbiorcy

Przygotowanie do pracy

Jesteśmy dostępni

Masz pytania? Jesteś zainteresowana pracą w charakterze opiekunki? Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.